Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Witkowski świadczy szeroko rozumianą pomoc prawną dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych.

Porady prawne online

 SKYPE – Whatsapp – Messenger

Z uwagi na zagrożenie koronawirusem SARS-CoV-2 i chorobą COVID-19 Kancelaria udziela porad prawnych także online przy pomocy dostępnych środków komunikacji na odległość (SKYPE – Whatsapp – Messenger).

Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 602 510 805 lub pod adresem kancelaria@adwokat-witkowski.pl dla ustalenia terminu i sposobu odbycia konsultacji.

Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorców: prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek prawa handlowego oraz spółek cywilnych. Pomoc prawną dla przedsiębiorców świadczymy na zasadach stałej obsługi prawnej lub w ramach indywidualnych zleceń.

Osobom prywatnym: pracownikom, konsumentom, podatnikom czy osobom poszkodowanym w wypadkach, oferujemy pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i administracyjnego oraz karnego. Dysponujemy bogatym doświadczeniem w prowadzeniu spraw o odszkodowanie, zadośćuczynienie, ochronę własności, spraw spadkowych, spraw o rozwód, alimenty i podział majątku, a także spraw pracowniczych. Podejmujemy się pełnienia funkcji obrońcy w sprawach o przestępstwa i wykroczenia, a także w postępowaniach w sprawach nieletnich.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i skorzystania z usług prawniczych świadczonych przez Kancelarię Adwokacką Adwokat Mariusz Witkowski.

Formularz Kontaktowy

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Przed skorzystaniem z formularza kontaktowego zapoznaj się z Polityką prywatności oraz informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych

  Nasze usługi

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą